Repertuar kin Nowość Program TV

Razer zaprezentował myszkę i klawiaturę dla Xboksa One

O tej współpracy wspominało się od miesięcy, a teraz możemy zobaczyć jej rezultaty. Firma Razer pokazała, jak będą wyglądać peryferia zaprojektowane dla konsoli Microsoftu.

Microsoft od dłuższego czasu zapowiadał wdrożenie małej rewolucji na rynku konsolowym. Korporacja chciała umożliwić użytkownikom Xboksa One granie za pomocą myszki i klawiatury. W tym celu wybrali na partnera strategicznego firmę Razer, która miała opracować pierwszy oficjalny zestaw peryferiów. Teraz wiemy, jak będzie wyglądał.

Razer zdecydował się na przystosowanie do współpracy z konsolą akcesoriów z linii Turret. Posiadacze Xboksa One będą mogli podpiąć do niego klawiaturę mechaniczną z w pełni konfigurowalnym podświetleniem RGB oraz siedmioprzyciskową myszkę o czułości 16000 DPI. Co ciekawe, klawiaturę wyposażono w wysuwaną tackę, która ułatwi korzystanie z myszki np. podczas grania na kanapie.

Dzięki peryferiom od Razera granie w takie tytuły jak Fortnite powinno być znacznie przyjemniejsze. O ile oczywiście przełkniemy wysoką cenę tego zestawu. Kiedy Turret for Xbox One trafi do sklepów w 2019 roku, trzeba będzie zapłacić za niego aż 250 €. Czyli więcej niż za samą konsolę.

-
Plotka
-

Na szczęście nie trzeba inwestować w razerowy zestaw, gdyż Xbox One będzie kompatybilny także z klasycznymi pecetowymi peryferiami.

Źródło: Informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Norbert Zaskórski
Plotka
-

Dragon Ball Super – kiedy powróci…

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat kontynuacji serialu Dragon Ball Super.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.