Reczniczka Jaya Ashera zaprzecza pomówieniom o molestowanie

Reczniczka pisarza Jaya Ashera, autora powieści Trzynaście powodów, wydała oświadczenie, w którym zaprzecza pomówieniom o molestowanie seksualne.

Reczniczka pisarza Jaya Ashera, autora powieści Trzynaście powodów, wydała oświadczenie, w którym zaprzecza pomówieniom o molestowanie seksualne.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Przypomnijmy - w poniedziałek przedstawiciel organizacji The Society of Children’s Book Writers and Illustrators poinformował, że Jay Asher (Trzynaście powodów) został usunięty ze stowarzyszenia, a w sprawie autora prowadzone są działania wyjaśniające w sprawie o molestowanie.

Wczoraj sprawę skomentowała Tamara Taylor, rzeczniczka autora. W oświadczeniu zaprzeczyła informacjom, które wcześniej pojawiły się na temat jej klienta. Wyjaśniła, że w sprawie Ashera nie było żadnych oskarżeń i nie jest prowadzone śledztwo. Autor miał dobrowolne związki z innymi osobami, które miały zły koniec. Ponadto, gdy latem wygasło jego członkostwo w stowarzyszeniu, sugerowano mu jego przedłużenie. Asher się zgodził i nadal pozostaje członkiem SCBWI. Faktem jest, że od kwietnia nie uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenie, by nie ranić dodatkowo uczuć kobiet.

Osoby, z którymi był w związkach, nie były podwładnymi Ashera, a relacje między nimi odbywały się dobrowolnie, niekiedy z inicjatywy kobiet. Podczas tych wydarzeń Asher był żonaty, podobnie jak niektóre z jego partnerek.

Źródło: deadline.com / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV