Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Miliony sztuk Red Dead Redemption 2 trafiły do sklepów. Wydawca chwali się wynikami

Raport finansowy Take-Two dał nam informacje, ile kopii Red Dead Redemption 2 zostało wysłanych do sklepów.

Raport finansowy Take-Two dał nam informacje, ile kopii Red Dead Redemption 2 zostało wysłanych do sklepów.

Ile kopii Red Dead Redemption 2 trafiło do sklepów? Do tej pory mogliśmy jedynie domniemywać, że Take-Two wysłało ich miliony. Teraz, dzięki opublikowanemu raportowi finansowemu firmy, wiemy dokładnie ile było to sztuk. Wydawca od października minionego roku dostarczył aż 23 miliony egzemplarzy gry. Liczba robi ta robi piorunujące wrażenie. To oczywiście nie oznacza, że tyle kopii trafiło do klientów.

Ile trafiło do graczy? Oficjalne liczby nie zostały podane. Nieoficjalnie mówi się, że tylko w listopadzie liczba sprzedanych kopii oscylowała w okolicy 17 mln. Natomiast weekend otwarcia przyniósł wydawcy 725 mln dolarów tylko ze sprzedaży fizycznych kopii gry.

To stanowiło drugi najlepszy weekend otwarcia w branży gier. Pierwsza pozycja również należy do Rockstar Games, a konkretnie do gry Grand Theft Auto V.

Źródło: vg247.com / fot. Rockstar Games

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV