Przeczytaj w weekend

Redaktor Marvela zapowiada zmiany w linii wydawniczej. Zobacz wideo

Marvel zapowiada zmiany: mają pojawić się nowe zespoły odpowiedzialne za tworzenie historii, premierowe serie... i nie tylko.

Marvel zapowiada zmiany: mają pojawić się nowe zespoły odpowiedzialne za tworzenie historii, premierowe serie... i nie tylko.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  marvel 

W zaprezentowanym filmie C.B. Cebulski, redaktor Marvela, mówi, że nie widział jeszcze tak dużego entuzjazmu, który pojawił się na skutek kierunku, który wydawca obrał w tym roku. Mają to być zmiany, których Dom Pomysłów nie wprowadzał od zapoczątkowania Marvel NOW!

Nie ujawniono zbyt wielu informacji, ale na podstawie grafik można wywnioskować chociażby powrót męskiego Thora (z nowym młotem), a także podkreślenie roli Ant-Mana i Wasp, co jest nawiązaniem do zbliżającej się premiery kinowej.

Od pewnego czasu wiemy też, że postacie prowadzone przez Brian Michael Bendis (np. Jessica Jones), który przeszedł niedawno do DC Comics, nadal będą ważną częścią komiksowego uniwersum Marvela.

Oto krótka filmowa zapowiedź zmian w Marvelu w 2018 roku:

Zaprezentowano też grafikę autorstwa Jim Cheung:

Marvel 2018
Źródło: Marvel

Źródło: cbr.com / fot. Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV