Przeczytaj w weekend

Resident Evil 2 – remake w stylu retro. Tak gra wygląda ze statyczną kamerą

Resident Evil 2 oferuje kamerę za plecami bohaterów, ale modderzy postanowili sprawdzić, jak wyglądałoby tu rozwiązanie znane sprzed lat.

Resident Evil 2 oferuje kamerę za plecami bohaterów, ale modderzy postanowili sprawdzić, jak wyglądałoby tu rozwiązanie znane sprzed lat.

Niedawny remake Resident Evil 2 (remake) okazał się bardzo udaną produkcją, która w umiejętny sposób łączy znaną historię i bohaterów ze współczesna oprawą audiowizualną. Zmieniono tu również sposób prezentowania akcji - tym razem przenosząc kamerę za plecy grywalnych postaci (więcej na temat gry dowiecie się z naszej recenzji).

Modderzy postanowili jednak sprawdzić, jak w Resident Evil 2 (remake) prezentowałaby się klasyczna perspektywa, ze statyczną kamerą. Trudno powiedzieć, jak takie rozwiązanie sprawdziłoby się na dłuższą metę, ale trzeba przyznać, że wygląda to bardzo klimatycznie i z pewnością docenią to osoby, które lata temu zagrywały się w oryginał.

Z Resident Evil 2 i innymi wymagającymi grami bez problemu poradzi sobie laptop Acer Predator 21 X, którego mamy okazję testować w naszej redakcji. Urządzenie to pozwoli też w pełni wykorzystać potencjał modów do gier pecetowych.

Co nowego u Bestii – tego możecie się dowiedzieć, odwiedzając profil Predator_pl.

Źródło: youtube.com / fot. Capcom

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV