Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Resident Evil 2 – remake w stylu retro. Tak gra wygląda ze statyczną kamerą

Resident Evil 2 oferuje kamerę za plecami bohaterów, ale modderzy postanowili sprawdzić, jak wyglądałoby tu rozwiązanie znane sprzed lat.

Resident Evil 2 oferuje kamerę za plecami bohaterów, ale modderzy postanowili sprawdzić, jak wyglądałoby tu rozwiązanie znane sprzed lat.

Niedawny remake Resident Evil 2 (remake) okazał się bardzo udaną produkcją, która w umiejętny sposób łączy znaną historię i bohaterów ze współczesna oprawą audiowizualną. Zmieniono tu również sposób prezentowania akcji - tym razem przenosząc kamerę za plecy grywalnych postaci (więcej na temat gry dowiecie się z naszej recenzji).

Modderzy postanowili jednak sprawdzić, jak w Resident Evil 2 (remake) prezentowałaby się klasyczna perspektywa, ze statyczną kamerą. Trudno powiedzieć, jak takie rozwiązanie sprawdziłoby się na dłuższą metę, ale trzeba przyznać, że wygląda to bardzo klimatycznie i z pewnością docenią to osoby, które lata temu zagrywały się w oryginał.

Z Resident Evil 2 i innymi wymagającymi grami bez problemu poradzi sobie laptop Acer Predator 21 X, którego mamy okazję testować w naszej redakcji. Urządzenie to pozwoli też w pełni wykorzystać potencjał modów do gier pecetowych.

Co nowego u Bestii – tego możecie się dowiedzieć, odwiedzając profil Predator_pl.

Źródło: youtube.com / fot. Capcom

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV