Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Reżyser Drive już testuje własną darmową platformę streamingową

W ubiegłym roku Nicolas Winding Refn poinformował, że zamierza otworzyć własną platformę z treściami wideo. Wygląda na to, że projekt ma się dobrze, ponieważ właśnie ruszyły testy beta.

Nicolas Winding Refn, reżyser filmów takich jak Drive, Bronson czy Neon Demon, już zeszłej jesieni informował, że zamierza uruchomić własną platformę streamingową. Jego serwis w założeniu ma być darmowy i będzie utrzymywany głównie dzięki reklamom. Dodał również, że jeśli chodzi o tematykę, jest nastawiony przede wszystkim na stare i zapomniane filmy – między innymi The Nest of the Cuckoo Birds (1965), Shanty Tramp (1967), Night Tide (1961), czy Spring Night, Summer Night (1967). Poza filmami, na nowej platformie mają się również znaleźć zdjęcia, muzyka i teksty pisane.

Dziś poinformowano, że planowana platforma wchodzi na nowy etap – ruszyły pierwsze testy beta. Na tę chwilę w serwisie są tylko trzy filmy – wspomniane The Nest of the Cuckoo Birds, Hot Thrills and Warm Chills oraz Shanty Tramp. Ich motyw przewodni to Regional Renegades: Exploitation Gems from the Southern USA. Filmy są odrestaurowane w jakości 1080p. Wciąż nie jest pewne, kiedy serwis wystartuje oficjalnie – zainteresowani mogą jednak dołączyć do newslettera i otrzymywać w tej sprawie bieżące informacje (tutaj).

-
-

Za sprawą sukcesów Netflixa czy Amazona, dziś platform streamingowych tylko przybywa – swoje serwisy uruchamiają nawet Facebook czy Disney, co sprawia, że na rynku mamy naprawdę mnóstwo płatnych propozycji z legalnymi filmami i serialami. Platforma Nicolasa Windinga Refna może spodobać się przede wszystkim miłośnikom kina klasycznego.

Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: engadget.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.