Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Sarah Palin krytykuje Sachę Barona Cohena za jego nowy progam. Komik odpowiada

Sacha Baron Cohen tworzy nowy program, w którym nabiera polityków i inne osoby pełniące funkcję publiczną. Jedną z ofiar jego żartu była Sarah Palin, która otwarcie skrytykowała komika w mediach społecznościowych.

Sarah Palin, była gubernator stanu Alaska i kandydatka na urząd wiceprezydenta w 2008 roku padła ofiarą żartu Sachy Barona Cohena, który tworzy aktualnie swój nowy program komediowy dla Showtime. Choć projekt jest owiany tajemnicą, mówi się, że podobnie jak w serii Da Ali G Show, Baron Cohen pod przebraniem będzie przeprowadzał wywiady z osobami ze świata polityki. Wpis Palin zdaje się to potwierdzać – amerykańska polityk przyznaje, że została nabrana i otwarcie krytykuje komika na swoim Facebooku. Jak czytamy w jej poście:

Tak, zostaliśmy oszukani. Masz mnie, Sacha. Czujesz się teraz lepiej? Dołączam do długiej listy amerykańskich osób pełniących funkcję publiczną, które padły ofiarą złego, wyzyskującego, chorego „humoru” brytyjskiego „komika”, Sachy Barona Cohena, udostępnionego i sponsorowanego przez CBS / Showtime. Powiedziano mi, że to okazja do uhonorowania amerykańskich weteranów wojennych, dla celów „nowej produkcji historycznej Showtime”. Na potrzeby wywiadu, razem z moją córką jeździłyśmy po kraju, a Cohen (przypuszczam, że to był on) przebrał się za niepełnosprawnego weterana na wózku inwalidzkim. Z szacunku do tego, co – jak mi powiedziano – będzie dyskusją z kimś, kto służył w mundurze, siedziałam przez długi „wywiad”, który okazał się rozmową przepełnioną zniewagą i Hollywoodzkim sarkazmem – ale w końcu miałam dość, odsunęłam mój mikrofon i wyszłam, ku rozczarowaniu Cohena. Brak szacunku do naszych obywateli pod przykrywką takich pytań był perwersyjny. Oto moje wyzwanie, płytki chłopcze, Sacho: śmiało – wyemituj materiał. Doświadczenie mówi nam, że będzie on mocno przemontowany i mający na celu wyłącznie upokarzanie.

-
-

Palin kontynuuje:

Rzucam wyzwanie Cohenowi, CBS i Showtime: przekażcie wszystkie dochody organizacjom charytatywnym, która faktycznie szanują i wspierają amerykańskich weteranów. Wyśmiewajcie sobie polityków i niewinne osobistości publiczne, jeżeli pozwala wam to spać w nocy, ale JAK ŚMIECIE kpić z tych, którzy walczyli i służyli naszemu krajowi. To naprawdę chore. Na marginesie dodam jeszcze, że po kosztach i czasie, jaki z córką włożyłyśmy w ten wywiad, celowo odstawiono nas na inne lotnisko i przepadły nam wszystkie możliwości powrotu do domu. Nie odebrano naszych telefonów z prośbą o pomoc – oto kolejny przykład chorej natury dzisiejszej medialnej rozrywki.

Teraz Baron Cohen postanowił odnieść się do słów Palin. Komik podtrzymał swoją fałszywą tożsamość, podając się za Billy’ego Wayne’a Raddicka, dyrektora strony truthbrary.org. Jak mówi, to właśnie on przeprowadzał wywiad z Palin. Tłumaczy, że amerykańska polityk źle go zrozumiała – owszem, służył, ale nie w armii, tylko w United Parcel Service (przewóz przesyłek). Komik podziwia Palin za to, że mówi samą prawdę, jednak w tej sytuacji zarzuca jej, że została uderzona „granatem bzdur”, w wyniku czego „krwawi fake newsami”. Treść odpowiedzi, jak i oryginalny wpis Palin można zobaczyć poniżej.

Premiera nowego programu z politykami odbędzie się 15 lipca na Showtime.

Sarah Palin, Sacha Baron Cohen
źródło: fb.com/sarahpalin

 

Źródło: ew.com, screenrant.com / zdjęcie główne: Gage Skidmore (wikimedia.org) / materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Show…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

The Gifted: Naznaczeni – zdjęcia z…

The Gifted: Naznaczeni to serial inspirowany komiksach ze świata X-Menów. Zdjęcia pokazują ujęcia z ostatniego…

Adam Siennica
-

Czarna Pantera – muzyka godna Oscara?…

Czarna Pantera według wielu widzów i krytyków ma najlepszą muzykę filmową 2018 roku. Nowe wideo…

Adam Siennica
-

Królestwo zwierząt – teaser zapowiada 4.…

Królestwo zwierząt to serial stacji TNT o rodzinie przestępców. Teaser pokazuje pierwsze sceny z 4.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]