Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Akcja ratunkowa w Tajlandii – będzie drugi film. Kuriozalny powód powstania

Chociaż od finału akcji ratunkowej w Tajlandii minęło zaledwie kilka dni Hollywood już ogłasza plany na drugi film. Za sterami miałby stanąć Jon M. Chu, twórca filmu G. I Joe: Odwet.

Ivanhoe Pictures ogłosiło, że prowadzi negocjacje z rządem Tajlandii i marynarką wojenną tego kraju, aby nabyć prawa do historii, którą żył cały świat. 23 czerwca drużyna piłkarska złożona z dzieciaków i trenera została uwięziona w jaskini. 10 lipca po akcji ratunkowej bez precedensu wszystkich uratowano.

Za kamerą ma stanąć Jon M. Chu, który mówi, że nie chcą dopuścić, by Hollywood wybieliło tę historię. Z jego słów można wywnioskować, że dlatego on i studio Ivanhoe Pictures chcą sami do tego podejść. Uważa, że to piękna opowieść o tym, jak człowiek ratuje człowieka. I to jest dla niego ważne.

Jon N,. Chu
Fot. Twitter

Przypomnijmy, że rozmowy prowadzi też Michael Scott, szef studia Pure Flix Entertainment, który był na miejscu zdarzenia podczas akcji ratowników. Ma też osobisty związek z historią, bo komandos, który zginął w jaskini był przyjacielem jego żony.

-
-

Deadline.com donosi, że zainteresowanie wyraża wiele studiów filmowych, więc być może to nie koniec newsów. Nie oznacza to, że powstanie wiele filmów o tym samym. Wszystko zależy od tego, komu prawa sprzeda tajlandzki rząd, bo wówczas to studio będzie mieć wszelkie szczegóły akcji, które nie były dostępne w mediach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8
Norbert Zaskórski
-

Pokemon: Detektyw Pikachu – karty do…

Detektyw Pikachu to nadchodzący film aktorski o tytułowym, żółtym pokemonie. W sieci pojawiły się zdjęcia…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.