Reżyser Ex Machiny i Anihilacji stworzy nowy serial science-fiction dla FX

Alex Garland, twórca Ex Machiny, zapowiedział stworzenie nowego serialu science-fiction. Produkcja powstanie dla stacji FX.

Alex Garland, twórca Ex Machiny, zapowiedział stworzenie nowego serialu science-fiction. Produkcja powstanie dla stacji FX.

Alex Garland to znany scenarzysta, który ma doświadczenie w filmach science-fiction. Współpracował między innymi przy produkcjach takich jak 28 dni później, czy Dredd. Jego najbardziej znanym filmem jest Ex Machina, gdzie po raz pierwszy objął również stanowisko reżysera. W tym roku natomiast swoją premierę będzie miała Anihilacja, która już teraz zapowiadana jest jako świetne kino.

Zgodnie z nowymi informacjami, Garland podejmuje teraz pracę nad serialem. Reżyser stworzy odcinkową produkcję dla stacji FX i choć rzecz nie ma jeszcze tytułu, sam mówi o niej następującymi słowami:

Moim następnym projektem, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, jest ośmioczęściowy serial telewizyjny dla FX. To pewien rodzaj science-fiction, ale znacznie bardziej opartego na technologii, podczas gdy Anihilacja jest jakby halucynacją, fantastyczną formą sci-fi. Ten projekt przypomina bardziej Ex-Machinę czy Nie opuszczaj mnie, które mówią coś o naszym świecie. Nawet nie tym z przyszłości, ale takim, jakim jest teraz, a następnie wyciągają z tego wnioski.

Reżyser potwierdza, że ma już gotowe scenariusze do odcinków i że liczy na to, że będzie mógł osobiście je wyreżyserować.

W chwili obecnej żadne szczegóły nie są znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV