Menu

Aktualności

Reżyser filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi o zakończeniu wątku Lei

Rian Johnson odniósł się do występu Carrie Fisher w filmie Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi, który będzie ostatnią produkcją z udziałem zmarłej aktorki.

Zeszłoroczna śmierć Carrie Fisher wymusiła na twórcach Gwiezdnych Wojen zmiany scenariuszy jak i samych koncepcji na dalsze filmy. Jak wiemy, generał Leia miała mieć kluczową rolę w Epizodzie IX, jednak teraz ta wizja wymaga przeformułowania. Wiadomo, że Leia pojawi się w nadchodzącym filmie Gwiezdne wojny: ostatni Jedi i będzie to ostatnia produkcja z jej udziałem. Jak mówi reżyser, Rian Johnson:

Myślę, że występ Carrie [w Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi – przyp. red.] jest naprawdę piękny. I oczywiście nie robiliśmy tego filmu tak, by był tym ostatnim. Zobaczycie sceny, które będą wiele znaczyć dla wszystkich fanów. Możemy przedstawić je teraz, gdy nie ma jej już z nami, co moim zdaniem jest cenne. Jestem wdzięczny za to, że możemy przekazać je widzom. Czy jej historia znajdzie eleganckie zamknięcie? Nie wiem. Ale emocjonalnie wzbudza prawdziwe katharsis i satysfakcję. A przynajmniej w moim przypadku.

Czytaj także: [D23] Plakaty bohaterów filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi

Film Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi to VIII epizod sagi Skywalkerów. Film wejdzie na ekrany kin 15 grudnia bieżącego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Lucasfilm
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze