Przeczytaj w weekend

Reżyser Kapitana Ameryki za sterami nowych Opowieści z Narnii

Joe Johnston objął stanowisko reżysera w filmie Opowieści z Narni: Srebrne krzesło. Film będzie rebootem serii znanej z ekranów.

Joe Johnston objął stanowisko reżysera w filmie Opowieści z Narni: Srebrne krzesło. Film będzie rebootem serii znanej z ekranów.

Nowa odsłona Opowieści z Narnii będzie rebootem serii - takie oświadczenia pojawiły się już kilka lat temu. Choć prace nad filmem jeszcze nie ruszyły i wciąż nie znamy większości szczegółów, stanowisko reżysera, zgodnie z doniesieniami Variety, obejmie Joe Johnston. Pracował on między innymi na planie filmu Captain America: The First Avenger, a także Jumanji i Jurassic Park III.

Czytaj także: Jest reżyser World War Z 2. David Fincher i Brad Pitt znowu razem

Twórcy zapowiadają, że nowa odsłona będzie świeżym spojrzeniem na historie z fantastycznego świata Narnii. Głównym bohaterem ma stać się Eustachy Scrubb, który pojawia się również w kolejnej książce z serii. Powróci także lew Aslan.

Scenariusz do filmu The Chronicles of Narnia: The Silver Chair napisał David Magee (Life of Pi). Film zostanie wyprodukowany przez TriStar należące do Sony. Nie ma jeszcze informacji o dacie premiery.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Disney

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV