Przeczytaj w weekend

Rick i Morty - powstaną chipsy o smaku... Pickle Ricka. Zobacz fragment reklamy

Fani serialu Rick i Morty już wkrótce będą mogli przekonać się, jak smakuje Pickle Rick.

Fani serialu Rick i Morty już wkrótce będą mogli przekonać się, jak smakuje Pickle Rick.

Rick i Morty to bardzo popularny serial animowany dla dorosłych widzów. Nic więc dziwnego, że na rynek trafia wiele gadżetów i produktów nim inspirowanych. Teraz ujawniono, że już wkrótce na rynek trafią chipsy firmy Pringles, których smak będzie inspirowany... Pickle Rickem, czyli Rickiem Sanchezem w formie ogórka, który stał się jedną z najpopularniejszych postaci z 3. sezonu tej produkcji.

Nowy smak ma być dostępny jeszcze przed Super Bowl, czyli do 3 lutego 2020 roku. Podczas tego sportowego wydarzenia ma zaś zostać zaprezentowana pełna reklama chipsów. Jak na razie do sieci trafił jedynie jej fragment, w którym widzimy Morty'ego-robota, który tłumaczy swoim towarzyszom smaki Pringlesów. Jedno jest pewne - kompletna wersja tej reklamy bez wątpienia będzie szalona i zapadająca w pamięć.

Rick i Morty pod koniec 2019 roku powrócili w 4. sezonie serialu. Póki co zadebiutowało 5 odcinków, a na premierę kolejnych trzeba będzie jeszcze poczekać. Niestety, data premiery kolejnej części serii nie została jeszcze ujawniona. 

Źródło: twitter.com / fot. Pringles

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV