Riverdale: poznaj komiks stanowiący przedłużenie serialu

Jeśli oglądacie serial Riverdale, to teraz możecie poznać inne przygody lubianych postaci w wydanym właśnie komiksie Riverdale: Całkiem nowe historie.

Jeśli oglądacie serial Riverdale, to teraz możecie poznać inne przygody lubianych postaci w wydanym właśnie komiksie Riverdale: Całkiem nowe historie.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Stworzony przez stację The CW serial Riverdale to projekt oparty na komiksach wydawnictwa Archie Comics. Jego bohaterowie, Archie, Betty, Veronica i inni to postacie, które od przeszło 75 lat są na dobre zakorzenione w amerykańskiej popkulturze. 

Wydany właśnie przez Ultimate Comics album Riverdale #01: Całkiem nowe historie to nowa seria komiksów stanowiąca przedłużenie losów postaci z małego ekranu. Zamieszczone historie opowiadają wątki, których nie poznacie oglądając serialPierwszy tom Riverdale zawiera dziewięć opowieści stworzonych przez odrębne zespoły twórców, a nad całością pieczę trzymał Roberto Aguirre-Sacasa.

W albumie znalazły się także dodatki specjalne, które m.in. przedstawiają rewolucję wizerunku bohaterów na przestrzeni lat, galerię zawierającą przegląd okładek zeszytowego wydania Riverdale, a także porównanie komiksowej wizji świata z obrazem znanym z serialu.

Scenariusze przedstawionych w albumie historii napisali: James Dewille, Will Ewing, Michael Grassi, Daniel King, Britta Lundin, Greg Murray i Brain E. Paterson. Natomiast za stronę graficzną komiksu odpowiadają: Joe Eisma, Eliot Fernandez, Alitha Martinez, Thomas Pitilli, Jim Towe, Janice Chiang, Thomas Chu, Bob Smith, Andre Szymanowicz, Glenn Whitmore i John Workman.

Komiks Riverdale: Całkiem nowe historie został wydany w miękkiej oprawie, liczy 136 stron i kosztuje 50 zł.

Źródło: Ultimate Comics / fot. Ultimate Comics

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV