Przeczytaj w weekend

Robert Więckiewicz w filmie Jak pies z kotem. Zobacz pierwszy zwiastun

Jest już dostępny pierwszy zwiastun filmu Jak pies z kotem Janusza Kondratiuka. Zobaczcie go poniżej.

Jest już dostępny pierwszy zwiastun filmu Jak pies z kotem Janusza Kondratiuka. Zobaczcie go poniżej.

Najnowszy film Janusz Kondratiuk, to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych. Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem. Zobaczcie zwiastun.

W rolach głównych wystąpią: Robert Więckiewicz, Olgierd Lukaszewicz, Aleksandra Konieczna oraz Bozena Stachura.

Premiera filmu Jak pies z kotem planowana jest 19 października.

Źródło: Materiały prasowe/zdjęcie główne: Foto: Akson Studio, Hubert Komerski

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV