Rocksteady jednak pracuje nad grą Justice League?

Owiana tajemnicą gra studia Rocksteady może jednak być tytułem poświęconym superbohaterom z Justice League.

Owiana tajemnicą gra studia Rocksteady może jednak być tytułem poświęconym superbohaterom z Justice League.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

O nowej grze studia Rocksteady słyszeliśmy już wiele. Plotki wskazywały, że miał być to tytuł o przygodach Człowieka ze Stali lub grupy herosów znanej jako Justice League. Właśnie te ostatnie nabierają kształtu. Tym razem odpowiedzialny za nie jest nowy pracownik studia.

Eddie Stubbington na Twitterze pochwalił się, że w przyszłym tygodniu zaczyna prace w Rocksteady Games. Będzie on pracował w zespole QA nowej gry. W kolejnym tweecie napisał dokładnie to samo, tyle tylko, że dodał tam grafikę przedstawiającą właśnie Justice League. Nie umknęło to uwadze internautów i rozbudziło nadzieje, że nowa gra studia odpowiedzialnego za cykl Batman: Arkham City to właśnie ten projekt.

Stubbington skasował już swój wpis, ale w internecie nic nie znika.

twittertwitter.com

Źródło: twitter.com / fot. DC Comics

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV