Romans historyczny „Sekretna kochanka” – premiera

25 czerwca zadebiutuje nowy bestseller najpopularniejszej na świecie obok Amandy Quick autorki romansów historycznych. Hatak.pl jest patronem medialnym wydawnictwa.

25 czerwca zadebiutuje nowy bestseller najpopularniejszej na świecie obok Amandy Quick autorki romansów historycznych. Hatak.pl jest patronem medialnym wydawnictwa.

Adam Siennica

Adam Siennica

Mary Balogh to najpopularniejsza na świecie obok Amandy Quick autorka romansów historycznych, mistrzyni pięknych, poruszających powieści, których akcja rozgrywa się w arystokratycznych sferach czasów regencji (Echa wspomnień, Idealna żona oraz cykl o rodzinie Huxtable: Najpierw ślub, Potem uwodzenie, W końcu miłość, Uwieść anioła, Sekretny romans). Mary Balogh jest laureatką najwyższych wyróżnień w kategorii romansu historycznego, w tym nagrody czasopisma "Romanti c Times" za całokształt dorobku literackiego. Jej powieści zajmują pierwsze miejsca na amerykańskich listach bestsellerów. Czytelniczki umieszczają je na najwyższych miejscach w rankingach Amazonu.

Premiera w polskich księgarniach zaplanowana jest na 26 czerwca.

Źródło: informacja prasowa

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV