Ronda Rousey potwierdza swój udział w Mortal Kombat 11

Wpis, który trafił niedawno do sieci zdradził, że Ronda Rousey ma udzielić głosu jednej z postaci w grze.

Wpis, który trafił niedawno do sieci zdradził, że Ronda Rousey ma udzielić głosu jednej z postaci w grze.

Mortal Kombat 11 to kolejna część popularnej i brutalnej serii bijatyk. Grę ujawniono w trakcie grudniowej gali The Game Awards, a teraz poznajemy kolejne informacje na jej temat. Twórcy regularnie udostępniają pewne informacje na jej temat, takie jak grafiki przedstawiające grywalne postacie.

Już 17 stycznia odbędzie się transmisja, w trakcie której mają zostać ujawnione kolejne szczegóły. Doczekamy się również prezentacji rozgrywki. Na forum Reddit pojawił się wpis, z którego wynikało, że tego dnia ujawnione zostanie również to, że w grze usłyszymy Rondę Rousey, która miałaby wcielić się w Sonyę Blade.

Teraz Ronda Rousey opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z zaproszeniem na wspomnianą transmisję, co wydaje się potwierdzać jej obecność w grze. Już jutro dowiemy się więcej na ten temat.

Ronda Rousey w Mortal Kombat 11
fot. facebook.com

Źródło: facebook.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV