Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Rosamund Pike odmówiła rozebrania się na castingu do Bonda. Rolę i tak dostała

Rosamund Pike wspomina swoje doświadczenie z castingu do roli w filmie o Jamesie Bondzie, gdzie kazano jej się rozebrać do bielizny. Choć odmówiła, rolę i tak otrzymała.

Rosamund Pike wzięła udział w castingu do roli Mirandy Frost w filmie z 2002 roku pod tytułem Śmierć nadejdzie jutro. Jest to jedna z historii o Jamesie Bondzie, a wspomniana Frost była w tej produkcji szpiegiem.

21-letnia wówczas Pike otrzymała rolę, jednak wspomina, że podczas castingu nie wykonała niektórych poleceń. Chodziło mianowicie o rozebranie się do bielizny, na co aktorka nie zamierzała się zgadzać.

Nie wiem skąd wzięłam to postanowienie i siłę umysłu, ale pomyślałam wówczas: „Jeśli mają mnie zobaczyć w bieliźnie, niech lepiej dadzą mi tę pracę”. Stwierdziłam, że nie ma takiej opcji bym zdjęła sukienkę podczas przesłuchania i żeby potem osądzano mnie w Los Angeles na podstawie kasety z tym nagraniem.

Aktorka wspomina, że na przesłuchaniu miała na sobie elegancką suknię wieczorową należącą do jej babci, ale została poproszona o to, by założyć coś bardziej w stylu kobiety Bonda. Rzeczywiście przebrała się w skąpą oferowaną sukienkę, ale nie zdjęła jej na przesłuchaniu.

-
-

Historia aktorki wpisuje się w panującą obecnie kampanię #MeToo, w której kobiety opowiadają o molestowaniu lub seksistowskim traktowaniu w branży filmowej. Pike podkreśla jednak, że nie czuła się wówczas zagrożona. Zawdzięcza to opiece i poczuciu bezpieczeństwa, jakie dała jej producentka, Barbara Broccoli.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – nowy wyjątkowy plakat…

Do sieci trafił kolejny plakat promujący film Kapitan Marvel. Tym razem jest to bardziej artystyczne…

Michał Kujawiński
-

Gotham – Bruce Wayne z prototypem…

Fox opublikował nowy zwiastun kolejnego odcinka serialu Gotham, który zdaje się potwierdzać, że Jeremiah Valeska…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]