Różowe lata 70. – tęsknicie za serialem? Zobacz zdjęcia zza kulis

W sieci pojawiła się galeria najlepszych zakulisowych zdjęć z serialu Różowe lata 70.

W sieci pojawiła się galeria najlepszych zakulisowych zdjęć z serialu Różowe lata 70.

Kilka dni temu zapytaliśmy Was pod jedną z galerii, czy Waszym zdaniem Przyjaciele to najlepszy serial w historii telewizji. Kilku z naszych Czytelników miało w tej kwestii odmienną opinię, wskazując choćby, że to miano powinno przypaść produkcji Różowe lata siedemdziesiąte. Trzeba przyznać, że seria o grupie nastolatków z lat 70. XX wieku zyskała rzesze fanów na całym świecie - w naszym kraju również. Portal Screen Rant pokazał teraz galerię najlepszych zakulisowych zdjęć - zobaczcie sami:

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Fox

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV