Ryan Reynolds mógł zagrać Nathana Drake’a w filmie Uncharted

Nie da się ukryć, że Ryan Reynolds mógłby świetnie sprawdzić się w roli poszukiwacza przygód z ciętym językiem.

Nie da się ukryć, że Ryan Reynolds mógłby świetnie sprawdzić się w roli poszukiwacza przygód z ciętym językiem.

W roku 2016 poinformowano, że Joe Carnahan zajmie się napisaniem scenariusza do filmu na podstawie serii gier Uncharted 4: A Thief's End. Teraz scenarzysta udzielił wywiadu dla DiscussingFilm i ujawnił w nim ciekawą informację - rolę Nathana Drake'a mógł otrzymać Ryan Reynolds. Ze słów Carnahana wynika, że aktor był bardzo bliski zagrania tego bohatera, ale ostatecznie z tego pomysłu zrezygnowano z uwagi na sukces odniesiony przez film Deadpool.

Nie wiadomo, czy powstający obecnie film Uncharted wykorzysta jakieś elementy oryginalnego scenariusza Carnahana. Wiemy jednak, że film skupi się na młodości głównego bohatera serii, a w jego rolę wcieli się Tom Holland.  Reżyserem będzie Dan Trachtenberg, a data premiery nie została jeszcze ustalona.

Źródło: comicbook.com / fot. Universal Pictures, SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV