S.T.A.L.K.E.R. 2 dopiero raczkuje

Nie bez powodu ekipa odpowiedzialna za grę S.T.A.L.K.E.R. 2 zapowiedziała ją z taką późną datą premiery.

Nie bez powodu ekipa odpowiedzialna za grę S.T.A.L.K.E.R. 2 zapowiedziała ją z taką późną datą premiery.

Zapowiedź gry STALKER 2 wyszła z inicjatywy dewelopera i nie była z nikim konsultowana. Sam projekt istnieje zaś tylko na papierze, stąd taka a nie inna data premiery gry proponowana przez GSC Game World. Ta zresztą może ulec zmianie, bo twórcy szukają teraz wydawcy swojej gry.

Informację o takim stanie projektu przekazał Sergey Galyonkin z Epic Games, na silniku której powstaje gra. Przekazał on, że Sergei Grygorovych z GSC Game World zapowiedzi gry nie konsultował z nikim. Zdaniem Galyonkina prawdopodobnie chodziło o to, żeby przed targami E3 narobić szumu wokół gry i wzbudzić zainteresowanie potencjalnych wydawców, którzy zechcą wyłożyć swoje środki finansowe na projekt.

Sergey potwierdził też, że grą zajmuje się ekipa, która nie miała nic wspólnego z grą Kozacy 3 i znajdują się w niej osoby, które stworzyły część 1.

Źródło: ign.com / fot. GSC Game World

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV