Są kłopoty z realizacją Silver & Black. Reżyserka bierze się za inny projekt

Pojawiły się spekulacje, wedle których realizacja komiksowego filmu Silver & Black może znacznie się opóźnić.

Pojawiły się spekulacje, wedle których realizacja komiksowego filmu Silver & Black może znacznie się opóźnić.

Film Silver & Black miał wchodzić w skład tzw. Kinowego Uniwersum Spider-Mana, którego stworzenie planuje studio Sony Pictures. W historii powinniśmy poznać dwie komiksowe antybohaterki - Black Cat i Silver Sable. Przypomnijmy, że pierwsza z nich posiada nadludzką siłę, szybkość i zwinność, jednocześnie przynosząc pecha osobom w najbliższym otoczeniu, natomiast druga na przestrzeni lat była albo wrogiem, albo sojusznikiem Pajączka. Początkowo informowano, że produkcja miałaby trafić na ekrany kin 8 lutego przyszłego roku, jednak wiemy już, że do tego nie dojdzie.

Jak donosi portal Hollywood Reporter, realizacja projektu "utknęła w miejscu". Warto przypomnieć, że już w czerwcu Sony zdecydowało się zdjąć Silver & Black z oficjalnego kalendarza.

Co więcej, reżyserka filmu, Gina Prince-Bythewood, ma zająć się teraz ekranizacją wydanego przez Image komiksu The Old Guard, którego autorami są Greg Rucka i Leandro Fernandez. Jest to historia małej grupy żołnierzy dowodzonej przez kobietę o imieniu Andy - główni bohaterowie są nieśmiertelni i pracują jako najemnicy od wieków. Protagoniści odkrywają istnienie innej nieśmiertelnej wojskowej i zdają sobie sprawę, że ich poczynania są nagrywane przez tajemniczą organizację.

The Old Guard
fot. Image Comics

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV