Przeczytaj w weekend

Są kłopoty z realizacją Silver & Black. Reżyserka bierze się za inny projekt

Pojawiły się spekulacje, wedle których realizacja komiksowego filmu Silver & Black może znacznie się opóźnić.

Pojawiły się spekulacje, wedle których realizacja komiksowego filmu Silver & Black może znacznie się opóźnić.

Film Silver & Black miał wchodzić w skład tzw. Kinowego Uniwersum Spider-Mana, którego stworzenie planuje studio Sony Pictures. W historii powinniśmy poznać dwie komiksowe antybohaterki - Black Cat i Silver Sable. Przypomnijmy, że pierwsza z nich posiada nadludzką siłę, szybkość i zwinność, jednocześnie przynosząc pecha osobom w najbliższym otoczeniu, natomiast druga na przestrzeni lat była albo wrogiem, albo sojusznikiem Pajączka. Początkowo informowano, że produkcja miałaby trafić na ekrany kin 8 lutego przyszłego roku, jednak wiemy już, że do tego nie dojdzie.

Jak donosi portal Hollywood Reporter, realizacja projektu "utknęła w miejscu". Warto przypomnieć, że już w czerwcu Sony zdecydowało się zdjąć Silver & Black z oficjalnego kalendarza.

Co więcej, reżyserka filmu, Gina Prince-Bythewood, ma zająć się teraz ekranizacją wydanego przez Image komiksu The Old Guard, którego autorami są Greg Rucka i Leandro Fernandez. Jest to historia małej grupy żołnierzy dowodzonej przez kobietę o imieniu Andy - główni bohaterowie są nieśmiertelni i pracują jako najemnicy od wieków. Protagoniści odkrywają istnienie innej nieśmiertelnej wojskowej i zdają sobie sprawę, że ich poczynania są nagrywane przez tajemniczą organizację.

The Old Guard
fot. Image Comics

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV