Silver & Black nie powstanie? Spin-off Spider-Mana wylatuje z planów Sony

Silver & Black miał być komiksowym filmem studia Sony o dwóch słynnych postaciach ze świata Spider-Mana. Wiele wskazuje na to, że film nie powstanie.

Silver & Black miał być komiksowym filmem studia Sony o dwóch słynnych postaciach ze świata Spider-Mana. Wiele wskazuje na to, że film nie powstanie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Silver & Black miał zadebiutować 8 lutego 2019 roku. Według oficjalnych informacji Sony usunęło ten film ze swojego kalendarza. To przeważnie oznacza, że projekt jest kasowany, aczkolwiek informatorzy amerykańskich dziennikarzy twierdzą, że studio szuka nowej daty premiery. Ze strony studia nie ma oficjalnej informacji, czy zamierzają kontynuować pracę.

Przypomnijmy, że za kamerą miała stanąć Gina Prince-Bythewood, która napisała też scenariusz. Najwyraźniej studio nie jest zadowolone z tekstu. W ubiegłym tygodniu Bythewood mówiła, że wciąż skupiają się nad dopracowaniem scenariusza. Nie było raczej szans, by zdążyli na lutową premierę.

Bohaterkami miały być Silver Sable oraz Black Cat. Obie postacie są bardzo związane ze światem Spider-Mana, ale na tym etapie ciągłej pracy nad scenariuszem, nie wiadomo, czy ta produkcja w końcu będzie związana z MCU, czy nie. Koncepcja na film może ulegać ciągłej zmianie.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV