Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Są pierwsze opinie o filmie Mission: Impossible – Fallout

Kilku znanych dziennikarzy wzięło udział w pierwszym pokazie Mission: Impossible - Fallout we Francji. Podzielili się wrażeniami w sieci.

Według dostępnych informacji mamy w sieci opinie dwóch amerykańskich dziennikarzy – Stevena Weintrauba (Collider) oraz Erica Davisa (Fandango). We Francji odbył się specjalny pokaz, na którym film po raz pierwszy oglądała ekipa go realizująca. Zaproszono też dziennikarzy z Francji oraz ze Stanów.

Czytamy, że Mission: Impossible – Fallout to fantastyczne kino, które jakimś cudem po raz kolejny podnosi poprzeczkę tworzenia niesamowitych i szalonych scen akcji. Innymi słowy jest lepiej, niż kiedykolwiek w tej serii. Weintraub wyróżnia szczególnie walkę w łazience pomiędzy Ethanem Huntem a postacią graną przez Cavilla. Jej fragmenty widzieliśmy w zwiastunach. Mamy też oczekiwać wielu scen kaskaderskich, które u widza wywołają zdumienie.

-
-

Wtóruje mu Davis także chwaląc sceny akcji, dobre napięcie podczas prowadzenia historii oraz jego zdaniem najlepszą sekwencję kulminacyjną w historii tej serii. Twierdzi też, że nie brak nawiązań do poprzednich odsłon, które dostrzegą fani.

Czekamy na pokazy prasowe i pierwsze recenzje. Wiele wskazuje na to, że może to być świetne kino akcji. Premiera w Polsce na początku sierpnia.

Źródło: slashfilm.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.