Saga: obejrzyj plansze z 5. komiksu tej serii

Na początku października zadebiutuje w naszym kraju 5. tom nagradzanej serii komiksowej pt. Saga. Obejrzyjcie przykładowe plansze z tego albumu.

Na początku października zadebiutuje w naszym kraju 5. tom nagradzanej serii komiksowej pt. Saga. Obejrzyjcie przykładowe plansze z tego albumu.

Sagę stworzył duet Fiona Staples (rysunki) i Brian K. Vaughan (scenariusz). Jest to osadzona w realiach science fiction, pełna akcji historia młodej rodziny, która walczy o swoje własne miejsce we wszechświecie.

Piąty tom Saga vol. 5 ukaże się 5 października nakładem Mucha Comics. Album zawiera materiał opublikowany pierwotnie w zeszytach Saga #25-30. To 152 strony w twardej oprawie, które kosztują 59,00 zł.

Poniżej prezentujemy okładkę, przykładowe plansze i inne materiały graficzne:

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV