Repertuar kin Nowość Program TV

[Aktual.] Sam Heughan z główną rolą w „Outlanderze”

Stacja Starz poinformowała wczoraj na twitterze, że Sam Heughan jest bliski głównej roli w nowym serialu Rona Moore'a pt. Outlander.

Nowy projekt Moore’a (Battlestar Galactica) to produkcja łącząca kilka gatunków – romans, science fiction, historię i przygodę – która rozgrywa się w dwóch sferach czasowych. Główną bohaterką będzie Claire – pielęgniarka opiekująca się rannymi żołnierzami podczas II wojny światowej, która niespodziewanie przenosi się w czasie do roku 1743. Wtedy to zaczyna się jej prawdziwa przygoda. Wychodzi za mąż za Jamiego (w tej roli Heughan) – romantycznego szkockiego wojownika – ale jednocześnie cały czas związana jest ze swoim mężem ze współczesności.

Starz w pierwszej kolejności poinformowało, że aktor zagra główną rolę męską w Outlander, ale później się z tego wycofało i zdementowało informacje. – Nie potwierdzamy, że kontrakt został podpisany, ale Heughan pojawił się na przesłuchaniu – poinformowała Diana Gabaldon, producentka serialu i autorka książki, na podstawie której tworzony jest projekt.

Pierwszy sezon Outlander ma mieć 16 odcinków, a zdjęcia rozpoczną się w październiku w Szkocji.

[Aktualizacja]

Stacja Starz oficjalnie potwierdziła, że Sam Heughan zagra główną rolę męską w nowym serialu Rona Moore’a pt. Outlander.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.