[Aktual.] Sam Heughan z główną rolą w „Outlanderze”

Stacja Starz poinformowała wczoraj na twitterze, że Sam Heughan jest bliski głównej roli w nowym serialu Rona Moore'a pt. Outlander.

Stacja Starz poinformowała wczoraj na twitterze, że Sam Heughan jest bliski głównej roli w nowym serialu Rona Moore'a pt. Outlander.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  casting 

Nowy projekt Moore'a (Battlestar Galactica) to produkcja łącząca kilka gatunków - romans, science fiction, historię i przygodę - która rozgrywa się w dwóch sferach czasowych. Główną bohaterką będzie Claire - pielęgniarka opiekująca się rannymi żołnierzami podczas II wojny światowej, która niespodziewanie przenosi się w czasie do roku 1743. Wtedy to zaczyna się jej prawdziwa przygoda. Wychodzi za mąż za Jamiego (w tej roli Heughan) - romantycznego szkockiego wojownika - ale jednocześnie cały czas związana jest ze swoim mężem ze współczesności.

Starz w pierwszej kolejności poinformowało, że aktor zagra główną rolę męską w Outlander, ale później się z tego wycofało i zdementowało informacje. - Nie potwierdzamy, że kontrakt został podpisany, ale Heughan pojawił się na przesłuchaniu - poinformowała Diana Gabaldon, producentka serialu i autorka książki, na podstawie której tworzony jest projekt.

Pierwszy sezon Outlander ma mieć 16 odcinków, a zdjęcia rozpoczną się w październiku w Szkocji.

[Aktualizacja]

Stacja Starz oficjalnie potwierdziła, że Sam Heughan zagra główną rolę męską w nowym serialu Rona Moore'a pt. Outlander.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV