Sands mrocznym łotrem w „Banshee”

Julian Sands (24) dołączył do obsady drugiego sezonu Banshee, gdzie zagra jednego z ważniejszych czarnych charakterów.

Julian Sands (24) dołączył do obsady drugiego sezonu Banshee, gdzie zagra jednego z ważniejszych czarnych charakterów.

Adam Siennica

Adam Siennica

Sands pojawi się w trzech odcinkach w roli młodszego brata Rabbita (Ben Cross), który jest pobożnym i amoralnym ukraińskim kapłanem. Przypomnijmy, że poprzednio do obsady dołączył Zeljko Ivanek.

Produkcja drugiego sezonu Banshee rozpoczęła się w tym tygodniu. Sands znany jest z roli Jor-Ela w serialu Tajemnice Smallville, a także z serialu 24, gdzie wcielał się w terrorystę imieniem Vladimir Bierko. Starsi kinomaniacy mogą go znać z kultowego "Czarnoksiężnika".

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV