Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

[SDCC 2018] Oculus z Marvel Powers United VR w pakiecie

Podczas Comic-Conu w San Diego przedstawiciele Oculusa ogłosili, że do sprzedaży trafi limitowana edycja gogli z grą Marvel Powers United VR w pakiecie.

Czy jest lepsza okazja do zainwestowania w sprzęt do wirtualnej rzeczywistości niż premiera gry o marvelowskich superbohaterach? Oczywiście, że nie. Marketingowcy Oculusa doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego postanowili wypuścić zestaw MARVEL Powers United VR Special Edition Rift + Touch.

W pudełku oprócz gogli i kontrolerów ruchu znajdziemy także grę Marvel Powers United VR, a za całość zapłacimy 399 dolarów, czyli dokładnie tyle, ile kosztuje standardowa wersja Oculusa. Dzięki temu od razu po uruchomieniu sprzętu będziemy mogli wcielić się w jednego z 18 marvelowskich superbohaterów.

-
-

Niestety, według wstępnych informacji wynika, że zestaw nie trafi do dystrybucji w Polsce, dlatego osoby zainteresowane jego zakupem będą musiały sprowadzić go z zagranicy. Na stronie Oclusa pojawiła się lista sklepów, w których kupimy MARVEL Powers United VR Special Edition Rift + Touch:

Producent podał wyłącznie cenę zestawu obowiązującą na rynku amerykańskim. Możemy jednak przypuścić, że w Europie będzie kosztować dokładnie tyle samo, co klasyczny Oculus Rift. Oznaczałoby to, że zapłacimy za niego 449 € czyli ok. 2000 zł.

Źródło: Źródło i zdjęcie: Oculus

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.