Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

[SDCC 2018] Oculus z Marvel Powers United VR w pakiecie

Podczas Comic-Conu w San Diego przedstawiciele Oculusa ogłosili, że do sprzedaży trafi limitowana edycja gogli z grą Marvel Powers United VR w pakiecie.

Czy jest lepsza okazja do zainwestowania w sprzęt do wirtualnej rzeczywistości niż premiera gry o marvelowskich superbohaterach? Oczywiście, że nie. Marketingowcy Oculusa doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego postanowili wypuścić zestaw MARVEL Powers United VR Special Edition Rift + Touch.

W pudełku oprócz gogli i kontrolerów ruchu znajdziemy także grę Marvel Powers United VR, a za całość zapłacimy 399 dolarów, czyli dokładnie tyle, ile kosztuje standardowa wersja Oculusa. Dzięki temu od razu po uruchomieniu sprzętu będziemy mogli wcielić się w jednego z 18 marvelowskich superbohaterów.

-
-

Niestety, według wstępnych informacji wynika, że zestaw nie trafi do dystrybucji w Polsce, dlatego osoby zainteresowane jego zakupem będą musiały sprowadzić go z zagranicy. Na stronie Oclusa pojawiła się lista sklepów, w których kupimy MARVEL Powers United VR Special Edition Rift + Touch:

Producent podał wyłącznie cenę zestawu obowiązującą na rynku amerykańskim. Możemy jednak przypuścić, że w Europie będzie kosztować dokładnie tyle samo, co klasyczny Oculus Rift. Oznaczałoby to, że zapłacimy za niego 449 € czyli ok. 2000 zł.

Źródło: Źródło i zdjęcie: Oculus

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – czy to jest…

Do sieci wyciekła grafika z Avengers 4 - może ona pokazywać nową broń Iron Mana,…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Marvel – oto najpotężniejszy heros w…

W jednej z komiksowych serii Marvel zaprezentował czytelnikom prawdopodobnie najsilniejszego superbohatera wszech czasów.

Michalina Reda
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

Indiana Jones to słynny archeolog, którego wszyscy doskonale znamy z wielkich ekranów. W artykule zaprezentuję…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty dla…

Gra o tron doczekała się inspirowanych poszczególnymi postaciami butów. Zobaczcie model Targaryen, który Adidas wprowadzi…

Paweł Krzystyniak
-

Wiedźmin 3 – jak zobaczyć statek…

Wiedźmin 3 nadal skrywa sporo sekretów. Jeden z nich został ujawniony przez twórców i zaskoczył…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Oficjalnie: komiks zmienia genezę Kapitan Marvel.…

Marvel zmienił w komiksie genezę postaci Kapitan Marvel. Na razie nie wiemy, czy na podobny…

Co o tym sądzisz?