[SDCC 2018] Spider-Man i inne postacie z gry na PlayStation 4 jako figurki Funko POP

Amerykańska firma zapowiedziała kolejną serię swoich figurek z wielkimi głowami, tym razem z postaciami z nadchodzącej gry od studia Insomniac Games.

Amerykańska firma zapowiedziała kolejną serię swoich figurek z wielkimi głowami, tym razem z postaciami z nadchodzącej gry od studia Insomniac Games.

We wrześniu tego roku na konsoli PlayStation 4 zadebiutuje gra Spider-Man, w której trafimy do otwartego świata i zmierzymy się z wieloma czarnymi charakterami - na zwiastunach widzieliśmy m.in. Rhino, Shocker i Mister Negative, zaś niedawno ujawniono, że na Pajączka zapoluje też Silver Sable.

Firma Funko postanowiła wykorzystać potencjał drzemiący w tej produkcji i na San Diego Comic-Con 2018 zapowiedziała nową serię swoich popularnych figurek Funko POP. Te przedstawiać będą cztery postacie, które pojawią się w nadchodzącej grze - to tytułowy bohater, Mary Jane, Miles Moralez oraz Mister Negative.

W grę Spider-Man zagramy już 7 września. W tym samym miesiącu na rynek mają trafić figurki Funko.

Źródło: gamespot.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV