Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Tag: #sdcc 2018

-

Najlepsze cosplayerki i najlepsi cosplayerzy Comic-Conu –...

W sieci pojawiła się galeria przedstawiająca najlepsze cosplayerki i najlepszych cosplayerów tegorocznego Comic-Conu w San Diego.

-

Zwiastun filmu Godzilla II: Król Potworów – analiza materiału

Godzilla II: Król Potworów bezapelacyjnie podbił tegoroczny San Diego Comic-Con, dając zwiastun wywołujący najwięcej pozytywnych emocji wśród zebranych oraz w sieci. Co on nam mówi…

-

Najciekawsze plakaty minionego tygodnia

Zakończył się San Diego Comic-Con 2018, a zatem pora przejść do podsumowań. Dziś prezentujemy Wam najciekawsze plakaty filmów i seriali, które zadebiutowały w sieci w…

-

Avengers 4 – chcecie znać oficjalny tytuł? Bracia Russo...

W trakcie Comic-Conu w San Diego bracia Russo strollowali fanów czekających na ujawnienie oficjalnego tytułu filmu Avengers 4.

-

Legion – Profesor X nie pojawi się w serialu. Syd...

Na Comic-Conie w San Diego odbył się panel poświęcony serialowi Legion. Wiemy już, skąd wynika brak nawiązań do X-Men w produkcji.

-

[SDCC 2018] Neil deGrasse Tyson o jednej, poprawnej naukowo...

Słynny astrofizyk wypowiedział się o naukowej stronie jednego z epizodów kultowej serii science fiction.

-

Obejrzyj najnowsze zwiastuny filmów z San Diego Comic-Con 2018

Podczas San Diego Comic-Con odbyły się panele nadchodzących kinowych superprodukcji. W tym artykule zebrałem dla Was opublikowane zwiastuny filmów.

-

Obejrzyj najnowsze zwiastuny seriali z San Diego Comic-Con 2018

Podczas San Diego Comic-Con odbyły się panele nadchodzących serialowych hitów. W tym artykule zebrałem dla Was opublikowane zwiastuny seriali.

-

[SDCC 2018] Mayans M.C. i Synowie Anarchii jeszcze się spotkają

Podczas przedostatniego panelu San Diego Comic-Con poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące Mayans M.C., nadchodzącego serialu stacji FX.

-

[SDCC 2018] Niepełnosprawne dzieci bohaterami Gwiezdnych Wojen...

Podczas Comic-Conu w San Diego miała miejsce pozytywna akcja grupy Magic Wheelchairs. Niepełnosprawne dzieci przebrały się za bohaterów z serii Gwiezdne Wojny korzystając ze specjalnych…

-

[SDCC 2018] Spider-Man: Mnóstwo informacji o nadchodzącej grze

W grę o Pajączku zagramy już za około 1,5 miesiąca. Informacje, które co jakiś czas trafiają do sieci zapowiadają bardzo interesującą produkcję.

-

[SDCC 2018] Co dalej w Nie z tego świata? Informacje o 14. sezonie

Podczas San Diego Comic-Con odbył się panel serialu Nie z tego świata (Supernatural). Tam też omawiano nadchodzący sezon.

 

 

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]