[SDCC 2018] Zostań bohaterem Overwatch. Blizzard i Hasbro stworzą repliki broni z gry

W przyszłym roku będzie można poczuć się jak Żniwiarz, jeden z bohaterów sieciowej strzelanki Overwatch od firmy Blizzard. Wszystko za sprawą repliki w postaci wyrzutni Nerf.

W przyszłym roku będzie można poczuć się jak Żniwiarz, jeden z bohaterów sieciowej strzelanki Overwatch od firmy Blizzard. Wszystko za sprawą repliki w postaci wyrzutni Nerf.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  sdcc 2018 

Pierwsze informacje na temat współpracy Blizzarda z Hasbro pojawiły się w maju tego roku. Teraz, przy okazji San Diego Comic-Con 2018, zaprezentowano pierwszą replikę broni z gry Overwatch. To Piekielne Strzelby, z których w tej sieciowej strzelance korzysta Żniwiarz.

Replika będzie wyrzutnią Nerf - czyli popularną, zabawkową bronią strzelającą piankowymi pociskami. Piekielne Strzelby mają być początkiem całej serii Overwatch, jednak nie ujawniono, na jakie jeszcze możemy liczyć. Ujawniono jednak, że wspomniana broń Żniwiarza trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Zaprezentowano również krótki materiał, który ją promuje.

Źródło: dexerto.com, twitter.com / fot. Blizzard Entertainment

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV