Przeczytaj w weekend

Sean Hayes dołącza do serialu „Millerowie”

Zdobywca Emmy - Sean Hayes nie musiał czekać długo na nową pracę po anulowaniu przez NBC serialu Sean Saves The World. Aktora zobaczymy w 2. sezonie komedii Millerowie.

Zdobywca Emmy - Sean Hayes nie musiał czekać długo na nową pracę po anulowaniu przez NBC serialu Sean Saves The World. Aktora zobaczymy w 2. sezonie komedii Millerowie.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Millerowie do ramówki stacji CBS powrócą dopiero pod koniec października. Już w premierze 2. sezonu w obsadzie znajdzie się Sean Hayes. Aktor zagra Kipa Withersa, nowego przyjaciela Carol Miller (Margo Martindale), który jednocześnie będzie nowym źródłem problemów dla Nathana (Will Arnett), syna Carol.

Hayes najbardziej znany jest z roli Jacka McFarlanda w 8. sezonach komedii NBC pt. Will & Grace. Za tę rolę otrzymał 6 nominacji i jedną statuetkę Emmy (2000 rok). Aktor pojawiał się też w takich serialach jak Smash i Up All Night. Produkowana przez Hayesa komedia Sean Saves The World anulowana została przez NBC po wyemitowaniu kilkunastu odcinków.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV