Przeczytaj w weekend

„Sean Saves The World” z zamówieniem pięciu dodatkowych odcinków

Kilka dni temu informowaliśmy o dodatkowych scenariuszach, a teraz stacja NBC potwierdziła kredyt zaufania dla komedii Sean Saves The World.

Kilka dni temu informowaliśmy o dodatkowych scenariuszach, a teraz stacja NBC potwierdziła kredyt zaufania dla komedii Sean Saves The World.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

NBC oficjalnie zamówiła dodatkowe pięć odcinków pierwszego sezonu Sean Saves The World, który składał się będzie łącznie z 18. epizodów. Decyzja ta została podjęta po czwartkowym wzroście oglądalności o 28 procent i najlepszym wyniku od momentu premiery. 

Z trzech nowych komedii NBC emitowanych w czwartek, zamówienie pełnego sezonu otrzymał The Michael J. Fox Show (22 odcinki), a Welcome To The Family zostało anulowane.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV