Sekiro: Shadows Die Twice – narodziny wojownika. Zobacz fabularny zwiastun gry

Sekiro: Shadows Die Twice otrzymało fabularny zwiastun, który wprowadza nas w historię w grze.

Sekiro: Shadows Die Twice otrzymało fabularny zwiastun, który wprowadza nas w historię w grze.

From Software przyzwyczaiło graczy do historii, które nie są przedstawiane wprost. Zamiast tego w większości ich gier, m.in. serii Souls i Bloodborne, opowieść poznaje się dzięki krótkim rozmowom z napotkanymi postaciami, zapiskami i opisami przedmiotów. Wygląda na to, że inaczej będzie to wyglądało w przypadku nadchodzącej produkcji tych deweloperów, czyli Sekiro: Shadows Die Twice.

Do sieci trafił fabularny zwiastun tej gry, który ma za zadanie wprowadzić graczy w historię. Nie zdradza on zbyt wiele - poznajemy tutaj protagonistę i postać, która jest jego mentorem. Materiał intryguje i może zwiastować inne podejście do sposobu przedstawiania opowieści w tej produkcji.

Sekiro: Shadows Die Twice, tak jak inne produkcje japońskiego studia, zaoferuje wymagającą walkę, a każde starcie z przeciwnikami może być dla nas zabójcze. Tym razem zabraknie tu jednak znanych z poprzednich gier elementów RPG, a główną rolę odegrają umiejętności gracza. Nowością będzie też system wskrzeszeń, dzięki któremu będziemy mogli co jakiś czas podnosić się w miejscu zgonu, zyskując tym samym drugą szansę na uporanie się z oponentem.

Premiera Sekiro: Shadows Die Twice już 22 marca na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: youtube.com / fot. Activision

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV