Sekiro: Shadows Die Twice – narodziny wojownika. Zobacz fabularny zwiastun gry

Sekiro: Shadows Die Twice otrzymało fabularny zwiastun, który wprowadza nas w historię w grze.

Sekiro: Shadows Die Twice otrzymało fabularny zwiastun, który wprowadza nas w historię w grze.

From Software przyzwyczaiło graczy do historii, które nie są przedstawiane wprost. Zamiast tego w większości ich gier, m.in. serii Souls i Bloodborne, opowieść poznaje się dzięki krótkim rozmowom z napotkanymi postaciami, zapiskami i opisami przedmiotów. Wygląda na to, że inaczej będzie to wyglądało w przypadku nadchodzącej produkcji tych deweloperów, czyli Sekiro: Shadows Die Twice.

Do sieci trafił fabularny zwiastun tej gry, który ma za zadanie wprowadzić graczy w historię. Nie zdradza on zbyt wiele - poznajemy tutaj protagonistę i postać, która jest jego mentorem. Materiał intryguje i może zwiastować inne podejście do sposobu przedstawiania opowieści w tej produkcji.

Sekiro: Shadows Die Twice, tak jak inne produkcje japońskiego studia, zaoferuje wymagającą walkę, a każde starcie z przeciwnikami może być dla nas zabójcze. Tym razem zabraknie tu jednak znanych z poprzednich gier elementów RPG, a główną rolę odegrają umiejętności gracza. Nowością będzie też system wskrzeszeń, dzięki któremu będziemy mogli co jakiś czas podnosić się w miejscu zgonu, zyskując tym samym drugą szansę na uporanie się z oponentem.

Premiera Sekiro: Shadows Die Twice już 22 marca na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: youtube.com / fot. Activision

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV