Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - pełny zwiastun zdradza fabułę animacji

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 to kontynuacja hitu kina animowanego. Premiera w czerwcu.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 to kontynuacja hitu kina animowanego. Premiera w czerwcu.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 ponownie w centrum historii osadza Maxa, który ma kłopoty emocjonalne. Powodem jest dziecko właścicieli, które dorosło do etapu przedszkola. Bohater i jego przyjaciele chcą chronić swojego ludzkiego towarzysza. Tak rozpocznie się szalona przygoda.

Przypomnijmy, że pierwsza część zebrała fenomenalne 875 mln dolarów z całego świata. Czy sequel powtórzy ten sukces? Na razie to wielka nie wiadoma. Nie ma jeszcze prognoz box office.

Zobaczcie zwiastun w oryginale:

Zobaczcie zwiastun z polskim dubbingiem:

Premiera filmu w USA odbędzie się 7 czerwca. W Polsce zobaczymy go 28 czerwca.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV