Przeczytaj w weekend

Serial Ghost Wars skasowany. Nie będzie 2. sezonu

Zeszłoroczny serial Ghost Wars stacji Syfy nie doczeka się kontynuacji. Produkcja zostaje skasowana po pierwszym sezonie.

Zeszłoroczny serial Ghost Wars stacji Syfy nie doczeka się kontynuacji. Produkcja zostaje skasowana po pierwszym sezonie.

Michalina Reda

Michalina Reda

Fabuła serialu Ghost Wars skupia się na lokalnym wyrzutku, Romanie Mercerze, który mieszka w niewielkim miasteczku na Alasce. Mężczyzna ma moc medium i jest w stanie walczyć z duchami, jednak zanim to zrobi, musi zmierzyć się z tym, jak postrzega go miasto oraz zwalczyć osobiste demony. Serial zadebiutował w zeszłym roku, a jego twórcą jest Simon Barry.

Zgodnie z nowymi informacjami portalu Deadline, serial nie doczeka się kontynuacji. Produkcja została skasowana przez Syfy po pierwszym sezonie, jednak powody tej decyzji nie są znane. Można jednak założyć, że chodziło o spadającą oglądalność.

Sezon pierwszy został wyemitowany w całości. Liczy 13 odcinków.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Syfy

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV