Przeczytaj w weekend

Będzie 15. sezon serialu Chirurdzy

Stacja ABC ogłosiła w piątek wieczorem, że serial Chirurdzy doczeka się 15. sezonu.

Stacja ABC ogłosiła w piątek wieczorem, że serial Chirurdzy doczeka się 15. sezonu.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  chirurdzy 

Tym samym Grey's Anatomy pobili rekord stacji ABC, pokonując sitcom The Adventures of Ozzie and Harriett z 1952 roku, który emitowany był przez 14 sezonów.

Grey's Anatomy radzą sobie nadal świetnie jeśli chodzi o oglądalność w przedziale wiekowym 18-49. Udało się także poprawić oglądalność o trzy procent względem poprzedniego sezonu. Wiemy już, że w nowym sezonie zabraknie ważnych dla tej produkcji aktorek: Jessica Capshaw i Sarah Drew.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: ABC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV