Serial Watchmen – tak prezentuje się główna bohaterka. Nowe zdjęcie z planu

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu serialu Watchmen, na którym możemy zobaczyć, jak na ekranie będzie prezentować się Regina King.

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu serialu Watchmen, na którym możemy zobaczyć, jak na ekranie będzie prezentować się Regina King.

Od kilku dni do sieci trafiają pierwsze zdjęcia z planu serialu Watchmen. Na najnowszych z nich możemy zobaczyć, jak na ekranie będzie prezentować się Regina King, która w historii wcieli się w rolę tajemniczej Angeli Abraham. Przypomnijmy, że postać aktorki ma być główną bohaterką całej produkcji.

Watchmen - zdjęcie z planu
fot. Instagram/Hollywood Pipeline

Szczegóły serialu są na razie trzymane w tajemnicy. Scenarzyści zapewniają jednak, że produkcja nie będzie adaptacją legendarnego komiksu Watchmen.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: DC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV