Przeczytaj w weekend

Serial White Famous anulowany po pierwszym sezonie na Showtime

Stacja zdecydowała się nie kontynuować serialu komediowego, gdzie w głównej roli występował komik z Saturday Night Live - Jay Pharoah.

Stacja zdecydowała się nie kontynuować serialu komediowego, gdzie w głównej roli występował komik z Saturday Night Live - Jay Pharoah.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

White Famous to serial autorstwa Jamie Foxx i Toma Kapinosa, bazujący na doświadczeniach tego pierwszego. Aktor znany choćby z filmu Django Unchained, pojawiał się w produkcji w gościnnych występach, ale nie pomogło to w osiągnięciu dobrych wyników i recenzji. Serial, który miał premierę 15 października, nie przypadł do gustu recenzentom i krytykom. Nasza recenzja też nie była zbyt pozytywna (możesz ją przeczytać TUTAJ).

White Famous było koprodukcją z telewizją Lionsgate. Foxx był również producentem wykonawczym serii. W obsadzie prócz Jay Pharoaha, znaleźli się jeszcze: Utkarsh Ambudkar, Cleopatra Coleman, Meagan Good, Stephen Tobolowsky.

Stacja Showtime nie komentuje tej decyzji.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: showtime

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV