Przeczytaj w weekend

Serial Zoo skasowany. Nie będzie 4. sezonu

CBS ogłasza kasację serialu Zoo o zmutowanych zwierzętach. Produkcja zniknie z anteny po trzech sezonach.

CBS ogłasza kasację serialu Zoo o zmutowanych zwierzętach. Produkcja zniknie z anteny po trzech sezonach.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  cbs 

Zoo to serial CBS, który rozpoczął swoją emisję w  roku 2015 i doczekał trzech sezonów. Produkcja utrzymana jest w gatunku thrillera, a fabuła skupia się na ludziach, którzy stawiają czoła zmutowanym zwierzętom.

Zgodnie z nowymi informacjami, CBS zdecydowało się skasować serial po trzech sezonach. Główną przyczyną tej decyzji jest spadająca oglądalność produkcji - najnowszy sezon oglądało prawie 2 mln widzów mniej niż sezon drugi. Przypomnijmy, że produkcja powstała na podstawie prozy Jamesa Pattersona.

W obsadzie wystąpili między innymi James Wolk, Kristen Connolly, Billy Burke, Nonso Anozie, Alyssa Diaz, Josh Salatin i Gracie Dzienny.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: CBS

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV