Serialowa wersja „Od zmierzchu do świtu” z 2. sezonem

El Rey Network zamawia drugi sezon serialu From Dusk Till Dawn: The Series Roberta Rodrigueza.

El Rey Network zamawia drugi sezon serialu From Dusk Till Dawn: The Series Roberta Rodrigueza.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zamówienia 

Na tę chwilę nie są dostępne żadne wyniki oglądalności serialu. From Dusk Till Dawn: The Series zarabia z umów dystrybucyjnych m.in. z platformą Netflix, która oferuje ten serial w kilku światowych rynkach.

Drugi sezon ma mieć 13 odcinków. W nim też twórcy wyjdą poza ramy filmu, na podstawie którego powstaje serial.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV