Eryk Lubos

Eryk Lubos
 • Data urodzenia:

  6 września 1974 (44)
 • Miejsce urodzenia:

  Tarnowskie Góry
 • Narodowość:

  Polak
 • Wzrost:

  182 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Eryk Lubos studiował na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, edukację ukończył w 1993 roku. Debiutował w 1998 roku niewielką rolą w serialu pt.: Życie jak poker. W 2009 roku za kreację Igora w filmie pt.: Moja krew otrzymał Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego, a w 2014 roku za rolę dzielnicowego Krzysztofa w obrazie pt.: Dziewczyna z szafy był nominowany do Orła w kategorii najlepsza drugoplanowa rola męska.  

W obsadzie (34)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV