Serialowy Black Bolt wystąpi w 2. sezonie Star Trek: Discovery

Aktor znany z serialu Inhumans, Anson Mount dołączył do ekipy drugiego sezonu serialu Star Trek: Discovery.

Aktor znany z serialu Inhumans, Anson Mount dołączył do ekipy drugiego sezonu serialu Star Trek: Discovery.

Anson Mount znany z roli Black Bolta w serialu Marvel’s Inhumans, wcieli się w rolę Kapitana Christophera Pike'a. Fani Star Treka doskonale wiedzą, że postać ta była kapitanem statku Enterprise przed Jamesem Kirkiem.

To nie będzie pierwszy aktor wcielający się w tę postać w filmach i serialach ze świata Star Trek. Wcześniej mogliśmy oglądać Christophera Pike'a chociażby w filmie Star Trek z 2009 roku. Wcielił się w niego wówczas Bruce Greenwood.

Niedługo rozpoczną się prace na planie 2. sezonu serialu Star Trek: Discovery.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: ABC

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV