Przeczytaj w weekend

„Sharp Object” – telewizyjna adaptacja ksiązki Gillian Flynn

Studio Entertainment One Television rozpoczyna pracę nad serialem telewizyjnym opartym na książce autorstwa Gillian Flynn pt. "Sharp Objects" ("Ostre przedmioty")

Studio Entertainment One Television rozpoczyna pracę nad serialem telewizyjnym opartym na książce autorstwa Gillian Flynn pt. "Sharp Objects" ("Ostre przedmioty")

Marcin Rączka

Marcin Rączka

"Sharp Objects" opowiadać będzie o dziennikarce Camille Preaker. Po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej, bohaterka wraca do pracy reporterki i otrzymuje zlecenie napisania artykułu o tajemniczych morderstwach małych dziewczynek w rodzinnym miasteczku. Z niechęcią wraca do swojego dawnego domu, w którym się wychowała. Zaczyna ją tam prześladować wspomnienie tragedii z dzieciństwa. Camille stara się odkryć prawdę o zbrodniach, ale tropy kończą się na kilku świadkach i braku podejrzanych. Główna bohaterka musi rozwikłać zagadkę własnej przeszłości, by odkryć, kto jest mordercą.

Gillian Flynn będzie producentką wykonawczą, razem z Jasonem Blumem i Charlesem Laytonem. Scenariusz pilotowego odcinka napisze Marti Noxon. Po jego skończeniu, projekt proponowany będzie amerykańskim stacjom, szczególnie kablówkom.

Autorka książek Gillian Flynn najbardziej znana jest z napisania książki "Gone Girl", na podstawie której David Fincher nakręcił film Gone Girl. Jego kinowa premiera odbędzie się 10 października.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV