Repertuar kin Nowość Program TV

„Sharp Object” – telewizyjna adaptacja ksiązki Gillian Flynn

Studio Entertainment One Television rozpoczyna pracę nad serialem telewizyjnym opartym na książce autorstwa Gillian Flynn pt. "Sharp Objects" ("Ostre przedmioty")

„Sharp Objects” opowiadać będzie o dziennikarce Camille Preaker. Po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej, bohaterka wraca do pracy reporterki i otrzymuje zlecenie napisania artykułu o tajemniczych morderstwach małych dziewczynek w rodzinnym miasteczku. Z niechęcią wraca do swojego dawnego domu, w którym się wychowała. Zaczyna ją tam prześladować wspomnienie tragedii z dzieciństwa. Camille stara się odkryć prawdę o zbrodniach, ale tropy kończą się na kilku świadkach i braku podejrzanych. Główna bohaterka musi rozwikłać zagadkę własnej przeszłości, by odkryć, kto jest mordercą.

Gillian Flynn będzie producentką wykonawczą, razem z Jasonem Blumem i Charlesem Laytonem. Scenariusz pilotowego odcinka napisze Marti Noxon. Po jego skończeniu, projekt proponowany będzie amerykańskim stacjom, szczególnie kablówkom.

Autorka książek Gillian Flynn najbardziej znana jest z napisania książki „Gone Girl”, na podstawie której David Fincher nakręcił film Gone Girl. Jego kinowa premiera odbędzie się 10 października.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.