Repertuar kin Nowość Program TV

Shazam! – poznaj opis fabuły. Kiedy zwiastun i co z Czarnym Adamem?

W sieci pojawiło się kilka nowych informacji związanych z filmem Shazam! - poznaliśmy już opis fabuły i datę premiery pierwszego zwiastuna.

Wygląda na to, że studio Warner Bros. ma zamiar rozkręcić kampanię promocyjną filmu Shazam!. Ledwie wczoraj pokazano pierwsze oficjalne zdjęcie, na którym Zachary Levi prezentuje się w stroju tytułowego herosa. Teraz do sieci trafił już opis fabuły:

Billy (w którego młodszą wersję wcieli się gwiazda stacji Disney Channel, Asher Angel) trafia do nowej rodziny zastępczej, gdzie zaprzyjaźnia się z wielkim fanem komiksów, Freddym. Pewnego dnia podróż Billy’ego metrem zostaje przerwana przez tajemniczego Czarodzieja (Djimon Hounsou), który od wieków szuka prawowitego spadkobiercy swoich mocy. Ujawnia on, że nastolatek został wybrany do uzyskania całego zestawu zdolności, a stanie się tak, gdy Billy wypowie słowo „Shazam!”.

Powyższy opis wyraźnie sugeruje, że twórcy produkcji zdecydowali się na wierną adaptację genezy postaci z komiksów – taki obrót spraw zapowiadano już wcześniej.

Z kolei autor zdjęć do filmu, Maxime Alexander, ujawnił, że pierwszy zwiastun zadebiutuje w trakcie Comic-Conu w San Diego. Materiał powinien trafić do sieci 21 lipca ok. 21:30 polskiego czasu (warto jednak zauważyć, że wpis operatora na ten temat został już usunięty z Instagrama).

Dwayne Johnson potwierdził zaś raz jeszcze, że złoczyńca Czarny Adam na pewno nie pojawi się w filmie:

Nie ma mnie w nim. Chodzi tu jednak o Shazama i Czarnego Adama; uwzględniając sposób funkcjonowania uniwersum DC oni teoretycznie powinni spotkać się na dużym ekranie. Ale kto to wie?

-
-

Shazam! wejdzie na ekrany kin 5 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Warner Bros./Entertainment Weekly
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.