Przeczytaj w weekend

Shazam! – reżyser pokazał ładowarkę. Fragment z walką ze złoczyńcą

Shazam! to nowa komiksowa produkcja ze świata Aquamana i Wonder Woman. Premiera w kwietniu.

Shazam! to nowa komiksowa produkcja ze świata Aquamana i Wonder Woman. Premiera w kwietniu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Shazam! to nowy film DC o superbohaterze, który dostaje swoje moce dzięki magii. Jego wrogiem jest dr Sivana, w którego wciela się Mark Strong.

Do sieci trafił fragment, w którym Shazam poznaje Sivanę i zaczynają walczyć. Natomiast reżyser opublikował w sieci chiński plakat oraz ładowarkę przygotowaną na promocję w kinach w USA.

Zobaczcie materiały promocyjne:

Premiera w kwietniu.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV