Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Shazam! – reżyser widowiska twierdzi, że rywalizacja pomiędzy filmami DC i Marvela jest głupia

Shazam! to produkcja DCEU o bohaterze z mocami starożytnych bogów. Reżyser widowiska wypowiedział się o filmowej rywalizacji DC i Marvela. Pojawił się również nowy plakat filmu.

Bohaterem produkcji Shazam! jest Billy Batson, nastolatek, który po wypowiedzeniu magicznego zaklęcia zyskuje nadludzkie umiejętności pochodzące od sześciu starożytnych bogów i herosów – mądrość Salomona, siłę Herkulesa, wytrwałość Atlasa, moc Zeusa, odwagę Achillesa i szybkość Merkurego. Tytułową rolę gra Zachary Levi, a za kamerą stoi David F. Sandberg. Reżyser produkcji wypowiedział się niedawno na swoim profilu na Instagramie o filmowej rywalizacji DC i Marvela. Sandberg zamieścił zdjęcie jednego ze swoich ulubionych komiksów, w którym pojawiają się postacie między innymi Supermana i Spider-Mana. W opisie zdjęcia stwierdził, że kocha wszystkich superbohaterów, nieważne czy należą do uniwersum Marvela czy DC. Twórca uważa, że rywalizacja filmowa pomiędzy tymi dwoma firmami jest głupia, ponieważ każda dobra produkcja superbohaterska przyczynia się dla dobra tego gatunku w całości.

 

Z okazji Comic Conu w Sao Paulo pojawił się nowy, animowany plakat filmu Shazam!. Jest on dostępny na początku poniższej galerii.

Premiera filmu 5 kwietnia 2019 roku.

-
-

Źródło: comicbookmovie.com/screenrant.com/zdjęcie główne: Warner Bros

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Piotr Piskozub
-

Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii.…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub
-

Czekając na Avengers: Koniec gry –…

Fani MCU zastanawiają się, jak w filmie Avengers: Koniec gry swoją obecność zaznaczy Hulk. To…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Adam Siennica
-

Templariusze: sezon 2, odcinek 1 –…

Templariusze kontynuują opowiadaną historię w 2. sezonie. Oceniam, jak odcinek wprowadza do nowej serii.

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.