Shazam! – w zwiastunie nie zobaczyliśmy ostatecznego wyglądu efektów specjalnych
Jak twierdzi reżyser produkcji DCEU o herosie z mocami starożytnych bogów, efekty komputerowe widowiska zostaną jeszcze dopracowane.
Jak twierdzi reżyser produkcji DCEU o herosie z mocami starożytnych bogów, efekty komputerowe widowiska zostaną jeszcze dopracowane.

Na zakończonym w ubiegły weekend San Diego Comic-Conie zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu Shazam!, który został pozytywnie odebrany przez widzów. Jeden z fanów postanowił zapytać na Twitterze reżysera produkcji, Davida F. Sandberga o CGI użyte w widowisku. Twórca stwierdził, że w zwiastunie nie zobaczyliśmy ostatecznego wyglądu efektów komputerowych i zostaną one dopracowane w fazie post-produkcji między innymi transformacja Billy'ego w Shazama.
Bohaterem produkcji jest Billy Batson, nastolatek, który po wypowiedzeniu magicznego zaklęcia zyskuje nadludzkie umiejętności pochodzące od sześciu starożytnych bogów i herosów - mądrość Salomona, siłę Herkulesa, wytrwałość Atlasa, moc Zeusa, odwagę Achillesa i szybkość Merkurego.
Premiera filmu 5 kwietnia 2019 roku.
Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: Warner Bros




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1996, kończy 29 lat
ur. 1963, kończy 62 lat
ur. 1947, kończy 78 lat
ur. 1976, kończy 49 lat
ur. 1986, kończy 39 lat

