Sherlock Holmes 3 ma reżysera. Dexter Fletcher obejmuje stery

Sherlock Holmes 3 to zapowiedziana kontynuacja przygód słynnego detektywa. Zgodnie z nowymi informacjami, stanowisko reżysera obejmuje Dexter Fletcher.

Sherlock Holmes 3 to zapowiedziana kontynuacja przygód słynnego detektywa. Zgodnie z nowymi informacjami, stanowisko reżysera obejmuje Dexter Fletcher.

Sherlock Holmes 3  to zapowiedziana kontynuacja filmów przygodowych o kultowym detektywie (w tej roli Robert Downey Jr.) i jego pomocniku, Watsonie (Jude Law). Ostatnia część serii - Sherlock Holmes: A Game of Shadows - miała swoją premierę blisko 10 lat temu, bowiem w 2011 roku. Fani już odliczają czas do premiery kontynuacji - według nieoficjalnych pogłosek, fabuła nowego filmu ma rozgrywać się w San Francisco w czasach Dzikiego Zachodu.

Dziś do sieci trafiły nowe informacje mówiące o tym, że Warner Bros. znalazło już reżysera nowego filmu - jak potwierdzają dziennikarze Variety, stanowisko obejmuje Dexter Fletcher, którego znamy z pracy nad biografią Eltona Johna, Rocketman. Ponadto, Fletcher ma w reżyserskim dorobku produkcje takie jak Will Bill, Sunshine on Leith czy Eddie zwany Orłem. Poza reżyserią, zajmuje się on także (a może przede wszystkim) aktorstwem - ma na koncie kilkadziesiąt mniejszych i większych ról. Przypomnijmy, że to również on dokończył Bohemian Rhapsody po zwolnieniu Bryana Singera.

Sherlock Holmes 3 - premiera odbędzie się w święta 2021 roku.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV