Przeczytaj w weekend

Jude Law

Jude Law
 • Data urodzenia:

  29 grudnia 1972 (46)
 • Miejsce urodzenia:

  Londyn, Anglia, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjczyk
 • Wzrost:

  182 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  Jude Law w wieku 12 lat dołączył do National Youth Music Theatre. Porzucił szkołę, by grać w operze mydlanej pt.: Families. Otrzymał nominację  do nagrody teatralnej imienia Laurence'a Oliviera w kategorii najlepszy debiutant za rolę w sztuce Les Parents terribles. Wkrótce został nominowany do nagrody Tony za kreację postaci w sztuce Indiscretions. Jego pierwszą większą rolą filmową była kreacja Billy'ego w produkcji pt.: Shopping z 1994 roku. Otrzymał nominacje do Oscara za drugoplanową rolę w Utalentowany pan Ripley oraz za główną rolę w filmie Wzgórze nadziei.

W obsadzie (53)

W obsadzie (1)

Produkcje (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV